نویسنده

برنامه استانی بریتیش کلمبیا برای متقاضیان اکسپرس انتری ۸۷ دعوتنامه برای رشته فناوری صادر کرد.

برنامه استانی بریتیش کلمبیا در ۲۴ فوریه در اولین دراو سال ۲۰۲۱ برای متقاضیان اکسپرس انتری، و متقاضیان دسته های نیروی فناوری دعوت نامه صادر کرده است.
در مجموع این دعوتنامه ها تحت عنوان برنامه مهاجرتی Tech Pilot استان بریتیش کلمبیا کانادا به اسکیلد ورکرها و فارغ التحصیلان بین المللی واجد شرایط با پیشنهادهای شغلی در یکی از 29 حرفه فنی ارائه شده صادر شده است.
برای اینکه نامزدها از طریق Express Entry BC انتخاب شوند، باید در استخر ورود فدرال اکسپرس دارای مشخصات معتبر باشند.
- حداقل امتیاز 105 - 85

این طرح از سال 2017، تحت عنوان برنامه آزمایشی تکنولوژی جهت جذب نیروی کار در بخش فناوری استان بریتیش کلمبیا معرفی شد.
برنامه های داوطلبین استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) تحت سیستم ثبت نام مهارت های مهاجرت (SIRS) مدیریت می شوند. برای استفاده از این سیستم، داوطلبان واجد شرایط ابتدا باید ثبت نام کنند و از این طریق براساس معیارهایی از قبیل سطح تحصیلات، سابقه کار و مهارت زبان انگلیسی یا فرانسوی امتیاز کسب کنند.
داوطلبانی که تحت عنوان:
اکسپرس انتری استان بریتیش کلمبیا: نیروی کار ماهر
اکسپرس انتری استان بریتیش کلمبیا: فارغ التحصیلان بین المللی
می توانند 600 امتیاز اضافی را زیرنظر سیستم جامع امتیازدهی (CRS) در دراو بعدی فدرال اکسپرس انتری کسب کنند.
افراد علاقه مند به مهاجرت به کانادا از طریق BC PNP ابتدا باید مشخصات خود را به صورت آنلاین در سیستم ثبت نام (SIRS) ثبت کرده و کلیه موارد فرم را تکمیل نمایند. پس از ارزیابی پروفایل، متقاضیان بر اساس تحصیلات، سابقه کاری و سایز عوامل نمره کسب می کنند.
از این بخش CanadaVisa Skills Immigration Registration System Calculator برای پیدا کردن ظرفیت امتیازی SIRS خود دیدن فرمایید.
دراو انجام شده در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۱ به صورت زیر بوده است:

Express Entry BC – Skilled Worker - حداقل امتیاز 110
EEBC – International Graduate - حداقل امتیاز 105
SI – Skilled Worker - حداقل امتیاز 100
SI – International Graduate - حداقل امتیاز 75
کانادا دارای 10 استان است که به دلیل ساختار فدرالی این کشور، هر کدام از این ایالتها برای خود قوانین پذیرش مهاجر و برنامه ریزی نیروی انسانی خاص خود را دارند. این استانها علاوه بر برنامه های اداره فدرال طبق برنامه های مصوب پارلمان کانادا برای جذب نیروی کار به صورت مستقیم نیز اقدام میکنند و در صورتی که شما شرایط برنامه های آنها را داشته باشید میتوانند برای شما دعوتنامه صادر کنند و پس از دریافت دعوتنامه استانی شما میتوانید از امتیاز آن در برنامه اکسپرس انتری استفاده کرده و دعوتنامه فدرال دریافت کنید. سهم امتیازی که دعوتنامه استانی به پرونده شما میدهد انقدر زیاد است که هیج احتمالی برای عدم دریافت دعوتنامه فدرال پس از آن وجود ندارد.سیستم اکسپرس انتری (Express Entry) شرایط امتیاز دهی شفاف و روشنی دارد.
استان بریتیش کلمبیا (BC) غربی ترین استان کشور کاناداست که مابين كوه هاي راكي و اقيانوس آرام قرار گرفته است. ونکوور بزرگترین شهر این استان ،سومین شهر بزرگ کانادا است.

اگر شما همراهان گرامی کانادا از ایران هم مایل به مهاجرت و کار در کانادا هستید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید،

با پر کردن فرم ارزیابی و تماس با همکاران ما

با دید بازتر و اطلاعات کامل و مطمئن پروسه مهاجرتی خود را استارت بزنید.