نویسنده
گروه "کانادا از ایران" متشکل از دو تیم در تهران و کانادا است که از زمان آغاز پروسه اکسپرس انتری توسط دولت کانادا در سال 2015 در زمینه های مهاجرتی فدرال و استانی و پذیرشهای تحصیلی فعالیت نموده و با بیش از ۱۲۰۰ پرونده موفق کارنامه بسیار درخشانی داشته است.
ما گروهی ۱۲ نفره از فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران و شریف و پلی تکنیک هستیم که پس از اخذ پذیرش در دانشگاههای کانادا یا اتمام فرایند مهاجرت تا مدتها به صورت رایگان تجربیات و راهکارهای تحصیلی و مهاجرتی خود را برای کمک به هم میهنانمان در گروههای تلگرامی و بستر های اجتماعی غیر رسمی دیگر در اختیار علاقه مندان میگذاشتیم. به همین دلیل است که در جریان جزییات بیش از 1500 پرونده تحصیلی و مهاجرتی قرارداریم. هر پرونده دارای ظرایفی منحصر به خود است و مفتخریم که مورد اعتماد تعداد زیادی از هم میهنانمان قرار گرفته ایم.
هم اکنون نیز این وبسایت میتواند راهنمایی باشد برای انجام تمامی مراحل مهاجرت اکسپرس انتری و استانی و یا اخذ پذیرش تحصیلی.
چنانچه فرصت کافی ندارید و یا زبانتان آنقدر قوی نیست که بتوانید فرمهای مربوط به فرایند مهاجرت را تکمیل نمایید، میتوانید از خدمات مشاوره ی ما بهره بگیرید.

تعداد کل پرونده های موفق ما تا امروز

1209

تعداد پرونده های مهاجرتی برنامه ریزی شده کانادا در سال 2020

35000

جلـب رضـایت مشتـری، افتخــار ماسـت و گروه "کانادا از ایران" موفقیت خود را از تبلیغات زبانی و چرخه ی معرفی به دوستان و آشنایان شما کسب کرده است.

نمونه هایی از اخرین موفقیتها

ما رو در تلگرام دنبال کنید

Join-Our-Telegram-Channel
با سرچ ای دی کانال ما در تلگرام و کلیک بر روی اون میتونید عضو کانال “کانادا از ایران” بشید و آخرین اخبار و فرصتهای مهاجرتی رو دنبال کنید: Canadaaziran@

صفحه اینستاگرام ما

Insta
علاوه بر آخرین اعلامیه ها و اطلاعات اداره مهاجرت، با استوری و لایوهای های زنده اطلاعات خود را از زندگی در کانادا و شرایط اقدام بیشتر کنید و از تجربیات دیگران در این زمینه بهره بگیرید.