زمان مطالعه: 8 دقیقه

درباره ما

گروه کانادا از ایران

در ابتدای راه ما گروهی ۱۲ نفره از فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران و شریف و پلی تکنیک بودیم که پس از اخذ پذیرش در دانشگاههای کانادا یا اتمام فرایند مهاجرت تا مدتها به صورت رایگان تجربیات و راهکارهای تحصیلی و مهاجرتی خود را برای کمک به هم میهنانمان در گروههای تلگرامی و بستر های اجتماعی غیر رسمی دیگر در اختیار علاقه مندان میگذاشتیم. به همین دلیل است که در جریان جزییات بیش از 1500 پرونده موفق تحصیلی و مهاجرتی قرارداریم. تمام پرونده های مهاجرتی این گروه تحت نظر مشاوران رسمی ICCRC پیگیری شده و هر پرونده با در نظر گرفتن ظرایفی منحصر به خود مشاوره میشود. در طی مرور زمان مشاورین و وکلای متعهد و دلسوز دیگری نیز به تیم ما اضافه شدند که راه را برای خدمات رسانی بهتر و کامل تر برای تیم کانادا از ایران فراهم آوردند

گروه “کانادا از ایران” متشکل از دو تیم در تهران و کانادا است که از زمان آغاز پروسه اکسپرس انتری توسط دولت کانادا در سال 2015 در زمینه های مهاجرتی فدرال و استانی و پذیرشهای تحصیلی فعالیت نموده و با بیش از ۱۵۰۰ پرونده موفق کارنامه بسیار درخشانی داشته است. تمام پرونده ها با وکلا و مشاوران رسمی ICCRC بسته شده و جزییات پرونده شما و همچنین دسترسی شما به جزییات پرونده تان در تمامی مراحل کار تضمین میشود.

هم اکنون این وبسایت و اپلیکیشن ما بهترین و کاملترین مجموعه اطلاعات برای انجام تمامی مراحل مهاجرت اکسپرس انتری و استانی و یا اخذ پذیرش تحصیلی را در اختیار شما قرار میدهد.

مشاورین ما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در خدمت شما هستند.

Court
Law Books
با ما هیچ سوالی بدون پاسخ نمی ماند.

تخصص ما

پذیرش و اخذ ویزای دانشجویی و دانش آموزی

پذیرش تحصیلی به عنوان دروازه ورود به کانادا برای قشر وسیعی از متقاضیان مهاجرت بهترین روش مهاجرتی قلمداد میشود. ما به شما کمک میکنیم مناسبترین پذیرش و پرونده ویزا را با توجه به شرایطتان فراهم نمایید.

اخذ اقامت دائم از طریق برنامه های فدرال و استانی کانادا

بر اساس شرایط تحصیلی، شغلی و سرمایه ای شما میتوان از روش های مختلف مانند اکسپرس انتری یا برنامه های IMP یا ورک پرمیت برای گرفتن اقامت شما و خانواده تان اقدام کرد.

طرح دعاوی در دادگاه های فدرال و ایالتی برای تجدید نظر در پرونده ها

در صورتی که به هر دلیل در پرونده مهاجرتی تان نتیجه دلخواه را کسب نکرده اید، کارشناسان ما شرایط شما را برای اعتراض و تجدید نظر به صورت رایگان بررسی و در صورت داشتن شرایط راهکار های لازم را اتخاذ میکنند.

۰۰۱-۳۴۳-۵۵۱-۹۴۵۳

۰۰۱-۳۴۳-۵۵۱-۹۴۵۳

0
اسکرول به بالا