زمان مطالعه: 8 دقیقه

درباره ما

گروه کانادا از ایران

در ابتدای راه ما گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران و شریف و پلی تکنیک بودیم که بین سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ به کانادا مهاجرت کرده اند. این تیم تا مدتها به صورت رایگان تجربیات و راهکارهای تحصیلی و مهاجرتی خود را برای کمک به هم میهنانمان در گروههای تلگرامی و بستر های اجتماعی غیر رسمی دیگر در اختیار علاقه مندان میگذاشتیم. تا سال ۲۰۲۱ بیش از ۲۰۰۰ پرونده مهاجرتی و تحصیلی موفق توسط همکاران ما به اتمام رسیده بود به همین دلیل است که در جریان جزییات هزاران پرونده موفق تحصیلی و مهاجرتی قرار داریم.
هم اکنون این مجموعه به عنوان نماینده رسمی شرکت مهاجرتی و سرمایه گذاری هادسون فعالیت میکند. تمام پرونده های این گروه تحت نظر مشاوران رسمی ICCRC و CICC پیگیری شده و هر پرونده با در نظر گرفتن ظرایفی منحصر به خود مشاوره میشود.

گروه “کانادا از ایران” متشکل از دو تیم در تهران و کانادا است که از زمان آغاز پروسه اکسپرس انتری توسط دولت کانادا در سال 2015 در زمینه های مهاجرتی فدرال و استانی و پذیرشهای تحصیلی فعالیت نموده و با بیش از ۱۵۰۰ پرونده موفق کارنامه بسیار درخشانی داشته است. تمام پرونده ها با وکلا و مشاوران رسمی ICCRC و CICC بسته شده و جزییات پرونده شما و همچنین دسترسی شما به جزییات پرونده تان در تمامی مراحل کار تضمین میشود.

هم اکنون این وبسایت و اپلیکیشن ما بهترین و کاملترین مجموعه اطلاعات برای انجام تمامی مراحل مهاجرت اکسپرس انتری و استانی و یا اخذ پذیرش تحصیلی را در اختیار شما قرار میدهد.

مشاورین ما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در خدمت شما هستند.

Court
Law Books
با ما هیچ سوالی بدون پاسخ نمی ماند.

تخصص ما

پذیرش و اخذ ویزای دانشجویی و دانش آموزی

پذیرش تحصیلی به عنوان دروازه ورود به کانادا برای قشر وسیعی از متقاضیان مهاجرت بهترین روش مهاجرتی قلمداد میشود. ما به شما کمک میکنیم مناسبترین پذیرش و پرونده ویزا را با توجه به شرایطتان فراهم نمایید.

اخذ اقامت دائم از طریق برنامه های فدرال و استانی و سرمایه گذاری کانادا

بر اساس شرایط تحصیلی، شغلی و سرمایه ای شما میتوانیم از برنامه های مختلف اقامتی مانند اکسپرس انتری، برنامه های استانی یا برنامه های IMP برای صاحبان کسب و کار یا حتی ورک پرمیت برای گرفتن اقامت شما و خانواده تان اقدام کنیم. اگر سابقه کار مدیریتی دارید، حتماً با ما تماس بگیرید.

طرح دعاوی در دادگاه های فدرال (Judicial Review) برای تجدید نظر

در صورتی که به هر دلیل در پرونده مهاجرتی تان نتیجه دلخواه را کسب نکرده اید، کارشناسان ما شرایط شما را برای اعتراض و تجدید نظر در دادگاههای فدرال بررسی و در صورت داشتن شرایط وکلای مجموعه برای بازگرداندن نتیجه پرونده تان برای شما اقامه دعوا خواهند کرد. درصد بالایی از پرونده ها در دادگاه تجدید نظر رای مثبت می آورند و معمولاً نتیجه را تغییر داده ایم.

۰۰۱-۳۴۳-۵۵۱-۹۴۵۳

۰۰۱-۳۴۳-۵۵۱-۹۴۵۳

7+
اسکرول به بالا