دو محله کانادایی با شهرت جهانی

زمان مطالعه: 4 دقیقه

این دو محله کانادایی در بین جالب ترین محله های جهان قرار گرفتند

از نظر ما، هر شهر کانادا بخشهایی دارد که شایسته قرار گرفتن در لیست است. اما آنها به دو شهر کانادایی وجه تمایزی با برخی دیگر از جذاب ترین محله های جهان را دادند.

 

Villeray

▫️اولین محله، ویلری Villeray در شهر مونترال است که در رتبه ۱۸ ام لیست وبسایت Time out قرار دارد. این محله در سال ۲۰۲۱ به دلیل تغییر و تحولات بسیار جنجالی شد. چرا که رستوران‌ها و بارهای این محله از فضای عمومی برای ایجاد یک مکان دنج استفاده کردند.

 

Mount Pleasant

▫️محله کانادایی مشهور دوم که بسیار مورد توجه قرار گرفت، مونت پلزنت Mount Pleasant در شهر ونکوور بود که در این لیست رتبه ۴۰ را به دست آورد. این محله به دلیل آپشن‌های خرید و کارخانه‌های آبجوسازی بسیار مورد توجه قرار گرفت. البته رویدادهای محلی مانند فستیوال Vancouver Mural و Dude Chilling Park نیز در شهرت این محله بی تاثیر نبودند.

Mount Pleasant
Villeray

بنابراین، این دو شهر کانادایی، حداقل امسال، در لیست جذاب ترین محله های جهان سهمی دارند. اکنون زمان آن است که بفهمیم چگونه می‌توانیم نام‌های کانادایی بیشتری را برای سال 2022 به دست آوریم.

مهاجرت به کانادا بدون پیشنهاد شغلی

مهاجرت به کانادا بدون پیشنهاد شغلی

مهاجرت به کانادا بدون پیشنهاد شغلی: PNP بریتیش کلمبیا 🔸اگر مدرک تحصیلات تکمیلی در رشته علوم از یک موسسه واجد شرایط بریتیش کلمبیا دارید، می‌توانید بدون پیشنهاد شغلی اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. 🔸

Saba
روشن 1400-10-25
برنامه اونتاریو برای پذیرش ۱۰۰ مهاجر پس از سرمایه گذاری ۲۰۰.۰۰۰ دلاری در شرکت های محلی

برنامه اونتاریو برای پذیرش ۱۰۰ مهاجر پس از سرمایه گذاری ۲۰۰.۰۰۰ دلاری در شرکت های محلی

برای پذیرش 100 مهاجر در انتاریو در دو سال آینده تحت برنامه‌ای که به کارآفرینان خارجی اجازه می‌دهد پس از سرمایه‌گذاری حداقل 200 هزار دلار در اقتصاد استان، برای مهاجرت به این استان درخواست دهند.

Sarah
روشن 1400-10-25
بازار کار مدیر بیمه و کارگزاری مالی در کانادا

بازار کار مدیر بیمه و کارگزاری مالی در کانادا

بررسی و معرفی بازار کار مدیر بیمه، و کارگزاری مالی در کانادا   شغل مدیر حوزه بیمه، املاک و کارگزاری مالی در کانادا مدیران بیمه، املاک و مستغلات و کارگزاری های مالی وظیفه برنامه ریزی،

Saba
روشن 1400-10-24
نماد ملی کشور کانادا

نماد ملی کشور کانادا

َامروزه همه مردم در سراسر جهان پرچم ملی کانادا را با برگ قرمز درخت افرا می‌شناسند. رنگ پرچم کانادا قرمز و برگ افرای قرمز درون مربعی سفید قرار دارد. استفاده از رنگ قرمز در پرچم

Pardis
روشن 1400-10-22
در شبکه های اجتمائی به مابپیوندید
   
5/5
0

نویسنده این مطلب: Saba

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا