نویسنده

مهاجرت دانشجویی ؟؟

واقعیت این است که اصلاً چیزی به اسم مهاجرت دانشجویی وجود ندارد !
پذیرش گرفتن از دانشگاه های کانادا و عزیمت به کانادا برای ادامه تحصیل فرایندی کاملاً مستقل و جدا از پروسه اقدام برای مهاجرت است که نباید باهم اشتباه گرفته شود، اگر چه گاهی شنیده میشود کلاهبردارانی با سوء استفاده از عدم آگاهی متقاضیان مهاجرت، پذیرش تحصیلی را به عنوان اقدامی جهت مهاجرت یاد میکنند که اشتباه است.

ویزای تحصیلی کانادا (دانشجویی و دانش آموزی)

ویزای تحصیلی کانادا به عنوان یکی از پرطرفدارترین ویزاهای موقت کانادا نوعی جواز موقت برای زندگی و تحصیل در این کشور محسوب می گردد.این ویزا به دو بخش ویزای دانش‌آموزی و ویزای دانشجویی تقسیم بندی می‌شود و این فرصت را در اختیار محصل و یا دانشجو قرار خواهد داد تا در کنار خانواده (والدین، همسر و فرزندان) بر روی تحصیل خود متمرکز شود.
کانادا به عنوان کشوری با نظام آموزشی دو زبانه (انگلیسی و فرانسه) در کنار دارا بودن بالاترین استانداردهای آموزشی و تحقیقاتی روز دنیا به یکی از اصلی ترین مقاصد دانشجویان و دانش آموزان برای ادامه تحصیل تبدیل شده است. بدیهی است اولین شرط اخذ ویزای تحصیلی از کشور کانادا اخذ پذیرش از یکی از مراکز آموزشی کاناداست.

امتیاز تحصیل در کانادا


تحصیل در کانادا از چند جهت برای شما امتیاز به همراه دارد:

1- بهره مندی از سطح علمی بسیار بالای مراکز آموزشی کانادا
2- پیدا کردن شغل و گرفتن Job Offer به صورت حضوری
3- دریافت امتیاز اقامت در کانادا برای پرونده های مهاجرتی
4- گرفتن امتیاز مدرک کانادایی در پرونده های مهاجرتی
5- امکان استفاده از برنامه های استانی مهاجرتی در اکثر ایالتهای کانادا
6- امکان ارسال دعوتنامه برای ملاقات بستگان درجه یک
Top Majors in Canda
با توجه به آنکه بیشتر برنامه های استانی مهاجرتی کانادا بر مبنای ناک شغلی مورد نیاز ایالتهای کانادا اعلام ظرفیت میکنند، انتخاب رشته مناسب می تواند کمک بسیار زیادی به پرونده مهاجرتی شما کند. رشته هایی که پر تقاضا ترین رشته های بازار کار کانادا هستند در فایل بالا قابل دانلود است این رشته ها به طور میانگین تا پیدا کردن شغل تخصصی کمتر از 3 ماه منتظر بوده اند.