10 دانشگاه کانادایی با بیشترین فارغ التحصیلان شاغل

زمان مطالعه: 4 دقیقه

📌 10 دانشگاه کانادایی که بیشترین فارغ التحصیلان شاغل را دارد، در جهان رتبه بندی شدند

 

تعداد زیادی از دانشگاههای کانادا در سراسر کشور وجود دارد، اما به نظر می رسد برخی از آنها در سطحی بالاتر از بقیه قرار می گیرند که دانش آموختگان خود را برای ورود به مشاغل بهتر و زندگی بهتر آماده کرده اند.

 

📍رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS فهرست دانشگاه های خود را در سال 2022 که دارای “فارغ التحصیلان قابل اشتغال” با مهارت های مورد نیاز در محیط های کاری مدرن هستند منتشر کرده است.

 
📍دانشگاه تورنتو با رتبه ۲۱ بالاترین رتبه بین دانشگاه های کانادا را کسب کرد.

 

📍دانشگاه واترلو : رتبه 24
دانشگاه وسترن: رتبه 43
دانشگاه مک مستر: رتبه 81
دانشگاه آلبرتا: رتبه 99

📍همچنین، دانشگاه کوئین در رتبه 101 تا 110، دانشگاه کلگری بین 131 تا 140، دانشگاه مونترال بین 191 تا 200، دانشگاه لاوال بین 201 تا 250 و دانشگاه کارلتون بین 301 تا 500 قرار گرفتند.

 

این دانشگاه ها نه تنها فارغ التحصیلان با مهارت بالا می آموزند، بلکه برخی از آنها در شهرهایی هستند که به عنوان بهترین مکان برای زندگی دانشجویی رتبه بندی شده اند!

در این مقاله نیز می پردازیم به بهترین دانشگاه های استان انتاریو که بهترین مراکز برای کسب مشاغل خوب پس از فارغ التحصیلی هستند.

 

تعداد انگشت شماری از دانشگاه های انتاریو به دلیل داشتن تعداد زیادی از فارغ التحصیلان دارای اشتغال و مهارت بالا در جهان مورد تمجید قرار گرفته اند.

 

با توجه به رتبه بندی دانشگاه های QS World ، بهترین مراکز آموزشی پس از دوره متوسطه این استان که دارا بودن مدرک از آنها در روزمه شما مزیت دارد، دانشگاه تورنتو ، دانشگاه واترلو ، دانشگاه وسترن و دانشگاه مک مستر هستند.

 

شایان ذکر است که از بین آنها دانشگاه تورنتو بهترین نمره را با 89.5 دارد و فارغ التحصیلان آن بیشترین اشتغال را در کانادا دارد. با این حال ، در رتبه 21 جهان قرار دارد و نقاطی مانند MIT و استنفورد در صدر جدول قرار دارند.

 

در بخشی از این رتبه بندی آمده است: “هر یک از دانشگاه هایی که در زیر رتبه بندی شده اند توانایی تولید فارغ التحصیلان با” مهارت های گسترده “مورد نیاز برای محیط کار مدرن را نشان داده اند. با توجه به رقابت شدید برای نقش های فارغ التحصیل در سراسر جهان.”

 

به گفته QS ، دانشگاه تورنتو بیشتر به این دلیل معروف است که به دانشجویان این فرصت را می دهد که “از طریق شبکه چند رشته ای هیات علمی آموزشی ، پژوهشی ، فارغ التحصیلان و شرکای خود” از استادان برجسته علم بیاموزند و با آنها همکاری کنند.

 

دانشگاه واترلو به لطف برنامه همکاری خود، که بزرگترین برنامه جهان است ، در رتبه دوم کشور قرار گرفت.

از طریق برنامه ، دانشجویان می توانند تا دو سال تجربه کار مرتبط را به عنوان بخشی از مدرک خود در روزمه دریافت کنند.

نظرات و سوالات شما را در بخش کامنت ها پاسخگو هستیم.

 

 

اگر شما همراهان گرامی کانادا از ایران هم مایل به تحصیل در کانادا هستید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید،

با پر کردن فرم ارزیابی و تماس با همکاران ما با دید بازتر و اطلاعات کامل و مطمئن پروسه مهاجرتی خود را استارت بزنید.

ما در اینستاگرام کانادا از ایران دنبال کنید.

 

 در شبکه های اجتمائی به مابپیوندید
   
5/5
0

نویسنده این مطلب: Saba

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا