نویسنده

کانادا محدودیت های سفر را برای پیوستن به خانواده ها آسانتر می کند.

🟣 کانادا مرزهای خود را بروی خانواده های کانادایی و یا افرادی که برای پیوند بیشتر قصد عبور از مرزها را دارند، باز می کند.

🟣 اعضای خانواده ای که می توانند هفته آینده به کانادا بیایند، عبارتند از :

1. زوج هایی که حداقل یکسال با یک شهروند کانادایی یا دارنده اقامت دائم در یک رابطه بوده و یا افرادی که در طول رابطه، اوقات خود را با پارنتر کانادایی و یا حتی در حضور فرزندان وابسته آنها سپری کرده باشند.
2. فرزندان کانادایی هایی که بیش از 22 سال سن دارند و به عنوان کودکان وابسته در نظر گرفته نمی شوند.
3. نوه ها
4. خواهر و برادران که شامل خواهر /برادر ناتنی و یا پدر/ مادر بزرگ ها
🟢 این افراد برای اقامت های بیشتر از 15 روز و با در نظر گرفتن صلاحیت آنها با درخواستشان، نیازی به ارائه دلیل برای سفر خود نخواهند داشت.

🟢 آنها همچنین به موارد زیر نیاز خواهند داشت:


1. تهیه و ارائه مدارک مورد نیاز IRCC به جهت نشان دادن صحت اعضای خانواده کانادایی بودن
2. سفر با گذرنامه معتبر و مدارک سفر (مانند ویزای توریستی و یا مجوز سفر الکترونیکی ) اینا رو لینک بده به تو پرانتزی ها
3. مجوز کتبی از IRCC برای سفر به کانادا به عنوان عضوی ازخانواده

🔵 طبق اعلام IRCC که اطلاعات بیشتری از تاریخ 8 اکتبر منتشر کرده، چنین اظهار کرده که اعضای خانواده های بزرگ تا زمانی که الزامات سفر خود را تهیه و همه شرایط را در نظرنگرفته اند و یا اقدام برای مجوزهای لازم برای ورود به کانادا با قوانین جدید نکرده اند، نباید برنامه ریزی برای سفر داشته باشند.

⭕ دلایل پیوند خانوادگی برای سفر از معافیت ها برای محدودیت های سفر می باشد:

🔺 اتباع خارجی بنا به دلایل پیوند به خانواده های خود می توانند به کانادا بیایند، که این دلایل می تواند شامل: آخرین لحظات زندگی یکی از عزیزان خانواده، حمایت از بیماران سخت و مراقبت از افرادی که نیاز به حمایت پزشکی دارند و یا بخواهند برای حضور در مراسم خاکسپاری شرکت کنند.
🔺 اگرچه قوانین قرنطینه اجباری هنوز پا برجاست، اما به دلایل پیوستن به خانواده می توانند از این قوانین مستثنی باشند. آزادی محدود از قرنطینه همچنین شامل کانادایی هایی که از خارج به کانادا باز می گردند نیز اعمال خواهد شد.
🔺 اطلاعات مرتبط با درخواست این نوع معافیت از 8 اکتبر در وب سایت آژانس بهداشت عمومی کانادا در دسترس است. استانها و نواحی ممکن است الزامات دیگری نیز داشته باشند.
🔺 مندچینو اعلام کرده است، این روابط، روابطی است که به ما کمک می کند تا این زمان بی سابقه را پشت سر بگذاریم و بسیاری از خانواده ها و عزیزان از هم جدا شده و از اقوام کانادایی خود دور مانده اند. محدودیت های مسافرتی که ما وضع کرده ایم، بسیار دشوار است، اما حفاظت در مرزها به حفظ امنیت ما از بیماری همه گیر کمک می کند.

تلگرام " کانادا از ایران "

 
form-icon

فرم ارزیابی رایگان

 
instagram-512

اینستاگرام " کانادا از ایران "

اگر شما همراهان گرامی کانادا از ایران هم مایل به مهاجرت و کار در کانادا هستید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید،

با پر کردن فرم ارزیابی و تماس با همکاران ما

با دید بازتر و اطلاعات کامل و مطمئن پروسه مهاجرتی خود را استارت بزنید.