نویسنده

تحصیل در کشور کانادا یک موقعیت عالی می باشد که می تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد. بهره مندی از سیستم آموزشی معتبر و استاندارد اولین و بزرگترین مزیت آن است.

تحصیل در رشته های پزشکی

✅ مقدمه بهداشت :

🌡️ مشغول شدن و خدمت رسانی در حوزه پزشکی و ارائه خدمات درمانی یکی از شغل های پرطرفدار و قابل احترام در سراسر جهان است. در کشور کانادا، بعد از آموزش آنچه بیشتر از همه برای دولت کانادا مهم می باشد، ارائه خدمات درمانی استاندارد و البته رایگان است.
🌡️ از نظر دولت فدرال کانادا، دریافت خدمات درمانی، سهم و حق مسلم هر شهروند کانادایی است. از این رو این رشته در دانشگاه های برتر کانادا هم از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند یک موقعیت استثنایی برای شما و آینده حرفه ای تان باشد.
🌡️ در رشته مراقبت های پزشکی شما باید با بیماران، دیگر پزشکان و مراکز بهداشتی و درمانی سرو کار داشته باشید.

✅ رشته های برتر بهداشت و درمان در کانادا :

🌡️ مادامیکه انسان در این کره زمین زندگی می کند، بهداشت و درمان موضوع بزرگی برای علاقه مندان خواهد بود.

🌡️ این صنعت مبلغ 7.8 میلیارد دلار از تولیدناخالص ملی کانادا را در بردارد و پتانسیل رشد عظیمی را خواهد داشت.

🌡️ مناطق آماده برای رشد از سلامت دیجیتال تشکیل شده اند که سلامت دیجیتال قرار است تا سال 2020 رشد 233 میلیارد دلاری داشته باشند و درمان صحیح قرار است تا سال 2023 بازار 88 میلیارد دلاری داشته باشد

✅ رشته های برتر بهداشت و درمان برای دانشجویان بین المللی در کانادا :

Nurse at the hospital

ویزای پرستاری کانادا


✅ اشتغال در رشته های مرتبط با بهداشت و درمان در کانادا :

❇️ از آنجایی که کشور کانادا اهمیت زیادی به بخش درمان می دهد و هر ساله نیرو های زیادی را در این زمینه استخدام می کند، به جرات می توان گفت هم انتخاب این رشته بسیارمنطقی می باشد و هم انتخاب کشور کانادا، برای تامین آینده شغلی تان بسیار هوشمندانه است.
❇️ دانشگاهی که انتخاب می کنید، باید بهترین دوره های کارآموزی را به شما ارائه دهد تا در این حین تجربه کافی و مرتبطی را به دست آورید. در این حین باید مهارت هایی را در زمینه تخصص تان در خود تقویت کنید، مانند مراقبت از بیمار، بررسی نتایج آزمایشگاهی، مدیریت زمان و البته مهارت هایی مانند برنامه ریزی، هدف گذاری، تحلیل داده ها، رهبری و ارتباط موثر با بیماران و همکاران.


❇️ برای موفقیت در این رشته درست است که تخصص مهم است اما تجربه حرف اول را می زند. به همین دلیل است که تاکید ما روی دوره های کارآموزی و انترنی است و به هیچ وجه این موضوع نباید ساده انگاشته شود.

❇️ خوشبختانه دولت کانادا این امکان را برای شما فراهم کرده است و شما نه تنها در دوران تحصیلی تان می توانید در دوره های انترنی و کارآموزی شرکت کنید بلکه بعد از آن هم امکان کار در مراکز بهداشتی را به صورت داوطلب دارید.

💸 متوسط حقوق بهداشت و درمان، دارو سالانه معادل 31.444 دلار و یا 16.13 دلار /ساعتی می باشد.
💸مشاغل برای تازه ورودها از 27.300 دلار سالانه می باشد در حالیکه کارکنان با تجربه تر معادل 53.454 دلار سالانه دریافتی خواهند داشت.

تلگرام " کانادا از ایران "

 
form-icon

فرم ارزیابی رایگان

 
instagram-512

اینستاگرام " کانادا از ایران "

اگر شما همراهان گرامی کانادا از ایران هم مایل به مهاجرت به کانادا هستید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید،

با پر کردن فرم ارزیابی و تماس با همکاران ما نگرانی را از خود دور کنید.

از بخش پربازدیدترین های سایت نیز دیدن فرمایید.