نویسنده
این دراو نامزدهای دارای تجربه کار در 6 حرفه فنی و کامپیوتری را هدف قرار داد.
انتاریو در تاریخ 15 اکتبر یک دراو فنی را با دعوت 772 داوطلب سیستم اکسپرس انتری با تجربه کاری واجد شرایط برای درخواست نامزد استانی برای اقامت دائم کانادا به عمل آورد.
افرادی که در دراو 15 اکتبر یک اطلاعیه ازابراز علاقه مندي (NOI) دریافت کرده اند، نمرات سیستم رتبه بندی جامع (CRS) آنها بین 462 و 470 را بوده است.

داوطلبان انتخاب شده در این دراو نیاز به سابقه کار در یکی از شش شغل زیر داشتند:
🔸مهندسین و طراحان نرم افزار (NOC 2173)
🔸برنامه نویسان رایانه و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی (NOC 2174)
🔸مهندسین رایانه (NOC 2147)
🔸طراحان وب و توسعه دهندگان (NOC 2175)
🔸تحلیلگران پایگاه داده ها و سرپرستان داده ها (NOC 2172)
🔸مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعاتی (NOC 0213)

برنامه نامزد مهاجران فنی انتاریو در تابستان سال 2019 راه اندازی کرد. این دراو ها برای کمک به انتاریو برای برآوردن نیازهای رو به رشد نیروی کار ماهر در بخش فنی استان ایجاد شده است.
✔ انتاریو محل زندگی بسیاری از مراکز مهم فنی کانادا، به ویژه در شهرهای تورنتو، اتاوا و واترلو است و Tech Draws برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد نیروی کار در این بخش طراحی شده است.

نحوه کار بخش خاص فنی
برنامه های OINP Tech از طریق جریان مهاجرت با اولویت های سرمایه انسانی استان انجام می شود، که به OINP اجازه می دهد تا استخر اکسپرس انتری فدرال را برای نامزدهایی که شرایط لازم برای این جریان برآورده می کنند، جستجو کند.
- توجه فرمایید برای این دسته نیازی به داشتن پیشنهاد کاری نیست.
- حداقل یک سال سابقه کار تمام وقت با حقوق مداوم (یا معادل آن در کار پاره وقت) داشته باشید.

استان انتاريو ارسال پيام هاي ابراز علاقه مندي (NOI) به متقاضيان داخل صف اكسپرس انتري را ادامه داده است. متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی (CRS) امتیاز انها به حداقل امتیاز برسد با انتخاب شدن از طرف استان 600 امتیاز اضافی کسب کنند و این امر باعث میشود تا در دوره بعدی برای آنها دعوتنامه برای اخذ اقامت دائم صادر شود.

✴ برای بررسی شرایط واجد شرایط بودن و روند درخواست برنامه سیستم کارآفرینی OINP، به این صفحه اختصاصی مراجعه کنید.
✴ برای کسب اطلاعات بیتشر در مورد شرایط لازم دسته های OINP لطفا به این صفحه اختصاصی مراجعه کنید.

✔ برای اینکه نامزدی خود را از طریق جریان نیروی کار ماهر فنی انتاریو در نظر بگیرید، اولین قدم این است که بدانید آیا واجد شرایط استخر ورود به سیستم Express هستید.
برای اینکه برای یک پذیرش بخش فنی در نظر گرفته شوند، داوطلبان باید دارای مشخصات واجد شرایطی باشند که تحت طبقه کارگر ماهر فدرال یا کلاس تجربه کانادایی ثبت شده اند، که هر دو توسط سیستم اکسپرس انتری فدرال اداره می شوند. به تمام کاندیداها در پول اکسپرس انتری نمره ای تحت CRS داده می شود که براساس عواملی مانند سن، تحصیلات، تجربه کاری ماهر و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی است.

برنامه نامزد مهاجرت انتاریو (OINP) به کارگران خارجی ، دانشجویان بین المللی و سایر افراد با مهارت ، تجربه و آموزش مناسب اجازه می دهد تا برای نامزدی برای اقامت دائم در انتاریو درخواست کنند.
برنامه تحت نظارت دولت انتاریو با همکاری دولت فدرال از طریق مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) است. این برنامه برای کمک به این استان جهت رفع نیازهای بازار کار و توسعه اقتصادی آن طراحی شده است.

OINP از سه دسته ساخته شده و هر دسته به چندین جریان تقسیم می شوند:
- پیشنهاد شغلی کارفرما
- سرمایه انسانی
- کسب و کار

اگر سوالات کلی در مورد سیستم OINP دارید میتوانید از طریق ایمیل های زیر بپرسید:
ontarionominee@ontario.ca
business.immigration@ontario.ca (فقط برای جریان کارآفرینان)

شرایط مناسب برای برنامه استانی انتاریو

photo_2019-11-16_13-43-03
این چهارمین Tech Draw انتاریو طی سال جاری بود.
گفتنی است Tech Draw مورخ 29 جولای بزرگترین Tech Draw تا به اینجای سال 2020 بوده است و طی آن مجموعا 1,288 متقاضی اکسپرس انتری دعوت شدند.
استان انتاریو یکی از 9 استانی است که برنامه مهاجرتی آنها با اکسپرس انتری مرتبط است. تنها استانی که برنامه مهاجرت استانی ندارد کبک است. متقاضیانی که از طرف انتاریو اعلانیه تمایل یا NOI دریافت می کنند باید واجد شرایط مسیر اولویت های سرمایه انسانی باشند.

انتاریو از طریق برنامه مهاجرتی خود OINP افراد واجد شرایط را جهت اعطای اقامت دائم کانادا جذب می کند.

اگر شما همراهان گرامی کانادا از ایران هم مایل به مهاجرت به کانادا هستید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید،

با پر کردن فرم ارزیابی و تماس با همکاران ما نگرانی را از خود دور کنید.

از بخش پربازدیدترین های سایت نیز دیدن فرمایید.