تقاضای اعطای نمایندگی گروه کانادا از ایران

زمان مطالعه: 4 دقیقه

گروه حقوقی-مهاجرتی “کانادا از ایران” متشکل از وکلا و مشاوران تایید شده اداره امور مهاجرت و امور شهروندی کانادا در نظر دارد برای هماهنگی فعالیت های خود در شهرها و کشورهای مختلف به افراد و مجموعه های واجد شرایط، نمایندگی اعطا کند. لازم به ذکر است که قرارداد شما با وکیل دارای لایسنس کانادایی بسته خواهد شد و پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم، گواهی رسمی نمایندگی مورد تایید ICCRC را دریافت خواهید کرد.

این گروه با حسن سابقه چندین ساله و بیش از ۲۰۰۰ پرونده موفق در استریمهای تحصیلی، اقامتی و ویزاهای کار، در زمینه های زیر در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد:

پذیرش و اخذ ویزای دانشجویی و دانش آموزی

پذیرش تحصیلی به عنوان دروازه ورود به کانادا برای قشر وسیعی از متقاضیان مهاجرت بهترین روش مهاجرتی قلمداد میشود. ما به شما کمک میکنیم مناسبترین پذیرش و پرونده ویزا را با توجه به شرایطتان فراهم نمایید.

اخذ اقامت دائم از طریق برنامه های فدرال و استانی کانادا بر اساس تخصص یا سابقه کار مدیریتی شما

بر اساس شرایط تحصیلی، شغلی و سرمایه ای شما میتوانیم از برنامه های مختلف اقامتی مانند اکسپرس انتری، برنامه های استانی یا برنامه های IMP برای صاحبان کسب و کار یا حتی ورک پرمیت برای گرفتن اقامت شما و خانواده تان اقدام کنیم.

طرح دعاوی در دادگاه های فدرال (Judicial Review) برای تجدید نظر

در صورتی که به هر دلیل در پرونده مهاجرتی تان نتیجه دلخواه را کسب نکرده اید، کارشناسان ما شرایط شما را برای اعتراض و تجدید نظر در دادگاههای فدرال بررسی و در صورت داشتن شرایط وکلای مجموعه برای بازگرداندن نتیجه پرونده تان برای شما اقامه دعوا خواهند کرد. درصد بالایی از پرونده ها در دادگاه تجدید نظر رای مثبت می آورند و معمولاً نتیجه را تغییر داده ایم.

تقاضای اعطای نمایندگی

تقاضای اعطای نمایندگی گروه مهاجرتی کانادا از ایران
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را طبق پاسپورت وارد نمایید.(ضروری)
لطفاً محل فعالیت خود را انتخاب نمایید(ضروری)
از آنجاییکه با واتس اپ با شما تماس گرفته خواهد شد لطفاً شماره ای را وارد کنید که واتس اپ بر روی آن فعال باشد.
همچنین اگر توضیحی در مورد برنامه های بازاریابی و پلن های کاری پیش فرض خود دارید میتوایند به صورت خلاصه آنها را لیست کنید. این موارد میتواند شامل منابعی که برای رشد و توسعه کار خود دارید، هم باشد.
حداکثر اندازه فایل: 4 MB.
آخرین مطالب وبسایت:
0

نویسنده این مطلب: Main Admin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا