10 مهارت موردنیاز کارفرمایان کانادایی در 2022

زمان مطالعه: 7 دقیقه

10 مهارت موردنیاز کارفرمایان کانادایی در 2022

در این مقاله در خصوص مهارت های مورد نیاز کارفرمایان کانادایی که به دنبال آن هستند، بیاموزید.

بازارهای کار همیشه در حال تحول هستند، اما همه‌گیری COVID-19 روی بسیاری از این تغییرات پدال گاز را فشار داد.
در نتیجه، کارفرمایان به دنبال نامزدهایی با مهارت‌هایی هستند که قبل از سال 2020 مرتبط نبودند. اما ویروس کرونا تنها عامل تغییری نیست که بر اولویت‌های کارفرما تأثیر می‌گذارد.
فشارهای اقتصادی، ترجیحات مشتری در حال تحول، بازارهای بسیار رقابتی و الزامات نظارتی نیز نقش اصلی را در تغییری که شاهد آن هستیم بازی می‌کنند.
10 مورد از مهارت های پرطرفدار را که کارفرمایان کانادایی می خواهند در رزومه های شما مشاهده کنند، بیابید.

خدمات مشتری

نمایندگان خدمات مشتری در بسیاری از مشاغل در بخش دولتی و خصوصی، به ویژه خرده فروشی، استخدام می شوند. به عنوان یک نماینده خدمات مشتری، وظیفه شما این است که به مردم در مورد هر گونه سؤالی که ممکن است در مورد محصولات یا خدمات کارفرمای شما داشته باشند کمک کنید.

مشاغل خدمات مشتری یکی از پرتقاضاترین مشاغل در کانادا هستند، زیرا به تجربه و تحصیلات قبلی نسبتا کمی نیاز دارند. برای اینکه یک نماینده خوب خدمات مشتری باشید، فقط باید دوستانه رفتار کنید و با مشتریان ثابت و مشتریان احتمالی ارتباط خوبی برقرار کنید.

برنامه ریزی

کووید-19 کسب و کارها را نسبت به عوامل ایمنی و سلامتی بیشتر آگاه کرد.
شرکت‌ها کمتر به اندازه سابق نیروی کار میگیرند، و به نرم‌افزار برنامه‌ریزی هوشمند و راه‌حل‌های دیگر روی می‌آورند تا از جریان یکنواخت و دور از افراد اطمینان حاصل کنند و در عین حال به همه خدمات ارائه دهند.
کاندیداهایی که در زمینه راه‌حل‌های زمان‌بندی و مهارت‌هایی مانند حل مشکل تجربه دارند، احتمالاً مورد علاقه کارفرمایانی هستند که به دنبال پر کردن موقعیت‌های زمان‌بندی هستند.

فروش

افراد با درآمد بالا در بخش های فروش داخلی می توانند سالانه 90 هزار دلار کسب کنند، و دلایل زیادی وجود دارد که کارفرمایان مایل به رقابت با حقوق بالا در بخش فروش هستند.

تیم‌های فروش قیفی را که مشتریان را جذب می‌کند کنترل می‌کنند و نامزدهایی که سابقه موفقیت در این بخش ها را دارند می‌توانند انتظار داشته باشند که موقعیت‌های بالقوه زیادی در سال 2022 پیدا کنند.

نظافت

COVID-19 بازی را برای مشاغل سرایداری و نظافت کاملاً تغییر داد. کارفرمایان فقط به افرادی نیاز ندارند که قابل اعتماد باشند. آنها به دنبال کارکنان نظافتی اختصاصی هستند که می دانند یا می توانند استفاده از تاکتیک های بهداشتی مدرن را برای مبارزه با ویروس ها و میکروب ها یاد بگیرند.

جویندگان کار با تجربه در حفظ این نوع محیط ها همچنان مورد تقاضا هستند.

تعمیرات

کمبود نیروی ماهر در کانادا، یافتن نامزدهای واجد شرایط برای تعمیر و نگهداری را برای بسیاری از شرکت‌ها دشوار کرده است.
از تعمیر تجهیزات در کارخانه‌ها تا راه‌اندازی وسایل نقلیه ناوگان، افراد با مهارت‌ها و تجربه‌های مربوطه ممکن است گزینه‌های شغلی و دستمزد رقابتی زیادی پیدا کنند.
عوامل اقتصادی نیز این مهارت پرطرفدار را هدایت می‌کنند، زیرا شرکت‌ها به دنبال کسب حداکثر سود از هر سرمایه‌گذاری هستند. کاندیداهایی که می توانند تجهیزات را به گونه ای که مدت طولانی تری کار کنند نگهداری و اصلاح کنند به حمایت از این هدف کمک می کنند.

بودجه بندی

وقتی صحبت از انجام کارهای بیشتر با کمتر می شود، شرکت ها الویت شان نتایج و هزینه ها است.
در زمانی که زنجیره‌های تامین تحت فشار هستند و به نظر می‌رسد قیمت‌ها روزانه افزایش می‌یابد، مهارت‌های بودجه‌بندی برای موقعیت‌های حسابداری، تدارکات و مدیریت عمومی کسب‌وکار حیاتی است.
کارفرمایان همچنین نگران بودجه بندی منابع کلی از جمله زمان کار، موجودی های خام و استفاده از ابزار هستند.

مدیریت پروژه

مدیریت پروژه یک مجموعه مهارت همه کاره است که مورد نظر کارفرمایان در همه بخش ها است.
مدیریت پروژه فنی به ویژه سودآور است زیرا شما را برای رهبری پروژه های توسعه یا ارتقاء و پیاده سازی جنبه تجاری پروژه آماده می کند.
برای نشان دادن مهارت های مدیریت پروژه خود به کارفرمایان، جزئیات موفقیت پروژه های گذشته را که روی آنها کار کرده اید، بنویسید و گواهینامه های مربوطه مانند PMP را در رزومه خود بگنجانید.

کنترل کیفیت

با توجه به هزینه‌ها و بودجه‌های خدمات مشتری، کسب‌وکارها نمی‌توانند از پس محصولات و خدمات برآیند.
کنترل کیفیت برای هر فرآیندی حیاتی است، خواه خط مونتاژ تولید کالاهای مصرفی باشد یا یک پروژه توسعه دهنده فناوری برای ساخت یک برنامه جدید.
افراد با تجربه ثابت شده در استفاده از ابزارهای کنترل کیفیت یا اطمینان از کیفیت در یک فرآیند همیشه مورد استقبال کارفرمایان هستند.

پشتیبانی اداری

عصر فناوری نیاز به مهارت های اداری قوی را کاهش نداده است.
این نیاز به سادگی تکامل یافته است. امروزه کارفرمایان به دنبال کاندیداهایی هستند که بتوانند با انواع برنامه ها و سیستم های نرم افزاری کار کنند. مدیریت فرآیندهای خودکار؛ مدیریت ارتباطات از طریق تلفن، چت و ایمیل؛ و از گردش های کاری سازمان یافته پشتیبانی می کند.

کاندیداهایی که تجربه مدیریت راه‌حل‌های نیروی کار از راه دور، از جمله نرم‌افزار جلسات ویدیویی و وب را دارند، احتمالاً در صدر فهرست‌های موردعلاقه کارفرمایان در سال 2022 خواهند بود.

حسابداری

با کمی تجربه و گواهینامه های مناسب، می توانید یک شغل حسابداری پیدا کنید که به طور متوسط از 70000 دلار تا 100000 دلار یا بیشتر در سال پرداخت می کند.
بودجه‌های فشرده، مقررات در حال تغییر و تقاضای رو به رشد مصرف‌کننده، هر دلار را برای سازمان‌ها مهم می‌کند و کارفرمایان را به جستجوی نامزدهایی می‌کشاند که مهارت‌های حسابداری را به میز مذاکره بیاورند.

به عنوان یک جوینده کار، در نظر بگیرید که آیا هر یک از این مهارت ها را دارید یا می توانید در این زمینه ها تجربه نشان دهید.
به عنوان مثال، مهارت های خدمات مشتری می تواند مهم باشد، چه برای یک موقعیت نمایندگی خدمات مشتری یا یک شغل دستیار اداری درخواست دهید.
همیشه آگهی استخدام کارفرما را بخوانید و اطمینان حاصل کنید که تمام مهارت های مربوطه شما هنگام درخواست به درستی معرفی شده باشد.

سوالات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

در شبکه های اجتمائی به مابپیوندید
    
0

نویسنده این مطلب: Saba

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا